Pendik Hurda

Pendik ilçesinde Hurdacı arayışınız var ise doğru yerdesiniz, İstanbul’un her yerine hurdacılık hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Bakır hurda, demir hurda, kağıt hurda, karton hurda, plastik hurda, krom hurda, inşaat hurdası vb. hurda alımlarınızı değerinde satın alıyoruz. Pendik ilçesi İstanbul Anadolu bölgesinin önemli ilçelerinden biridir. Bu nedenle hurda talebi fazlaca olmaktadır. Firmamız Pendik Hurda konusunda başarılı firmalar arasındadır. 

Pendik Hurda Alımı

Hurda alım ve satımı konusunda firmamız uzmanlaşmıştır. Hurda alımı konusunda titizlikle çalışmaktayız. Hurdaların bulunduğu lokasyona ekibimiz gelirken planlama dahilinde hurdaları toplamaktadır. Hurdaların toplanmasında gerekli görüldüğünde iş makinaları kullanılmaktadır.  Hurda konusunda uzman ekibimiz hurdaların toplanmasından ayıklanmasına araçlara yerleştirilmesine kadar eğitilmiştir. 

Pendik Hurdacıları

Pendik Hurdacıları arasında en çok referansa sahip firmamız işini layıkıyla yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Pendik Hurdacıları arasında Pendik ilçesinde otoriter konumumuz, dürüst fiyat politikamız ve çevre duyarlılığımız ön plana çıkmaktadır.

Firmamız genel olarak çevreye duyarlı, yeşili koruyan, ülke menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda geri dönüşüme katkı sağlayan bir görüşe sahiptir. Pendik Hurdacıları iletişim telefon numaramızdan bizlere kolay şekilde ulaşabilir fiyat teklifi alabilir ve hizmetlerimiz detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akü, Alüminyum, Bakır, Demir, Çinko, Kağıt, Kablo, Krom, Kurşun, Metal, Plastik, Sarı hurdalarını elinizden çıkarmak istiyorsanız mutlaka bizlere telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir