Yıkım & Söküm Hizmeti

Bayatoğlu İnşaat olarak, Bu sektörde yıllardır Yıkım & Söküm işleri konusunda her daim son teknolojili ürünler kullanarak bina Yıkım & Sökümı yapmaktayız. Kurduğumuz uzman ekip ile bina Yıkım & Söküm işlerinde son derece hızlı ve güvenli çalışmaktayız. Yıkım & Söküm & Söküm kırım işleri öncesinde çevre ve bina analizi yaparak bu konuda detaylı bir araştırma sonucu bu işleme başlamaktayız. Çevredeki diğer yapılara ve insanlara hasar vermemek için bu önemli husus en baştan beri çalışma prensibimizdir. Hastane Yıkım & Sökümı veya dev bir fabrika Yıkım & Sökümı kapsamlı tüm binalara uygun çalışma koşullarına ve ekipmanlara sahibiz.

Yönetmeliğe Uygun

Bina Yıkım & Söküm yönetmeliğine uygun şekilde hareket etmekte ve bu çerçevede Yıkım & Söküm işlemlerini yapan nadir firmalardan birisiyiz. Yönetmelik maddelerine uygun olarak hareket etmekte ve kesinlikle inşaat alanında hiçbir noktaya dokunulmadan enkaz size teslim edilmektedir.

Yıkım Sulama

Bina Yıkım & Söküm işlerinde en gerek duyulan sulama kontrolünün iyi yapılması olacaktır. Bina Yıkım & Söküm sulama ekibi olarak sizlere son teknoloji araçlarımız ile erişilmez noktalarda bile kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Toz engelleme çalışmasını 40 metrelik bir mesafeden yaklaşık olarak 12 kata kadar kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Yıkım & Söküm ile eş zamanlı olarak hareket etmekte ve çevrenin toz bulutunda kalmaması konusunda aktif rol oynamaktayız.

Tam Kapasite

Kullanmış olduğumuz yıkım sulama tankerleri tam kapasite dolu ve yüksek oranda su taşıma gücün sahiptir. Bu sayede yıkım sürecinde sizlere uzun süre hizmet sağlamaktayız. Sadece bina değil fabrika yıkım sulama işlerinde de öncülük etmekteyiz. Yüksek püskürtme gücüne sahip aletlerimiz ve ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Bir hizmete mi ihtiyacınız var? Bir sorunuz mu var? Uzman ekibimizin sizlere yardımcı olması için hemen iletişime geçin!