Oda Kapısı

Evlerimizi güzelleştiren kapı modelleri konusunda fazlaca çok çeşit bulunmaktadır. Kapılar yaşam alanlarımızın iç ve dış mekanında her daim bulunması gereken sabit mobilyalardır.  Ev ya da çalışma alanlarımızda, farklı işlevdeki bölümleri bir birinden ayırmak için kullanılan oda kapıları aynı zamanda bizleri ve misafirlerimizi ilk önce karşılamaktadır.

Oda Kapısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Diğer mobilyalarımızda olduğu gibi oda kapılarını seçerken de dikkat etmek gerekir. Çünkü kapılar evimizin, ofisimizin ruhunu yansıtmaktadır. Oda kapıları ile dekorasyonları tamamlamak gerekir. Oda kapısı seçerken dikkat etmemiz gerekenlerin başında, malzeme kalitesi gelmektedir. Bunun yanında çeşitli desenlerin varlığından ve hangi desenin tercih edilmesi hususunda araştırma yapmak gerekir. Boyalı, cilalı ya da ahşap kapılar arasından tercih yapmak gerekir. Bu tercih evimizin veya ofisimizin ruhuna ters düşmemesi bir biri ile uyumlu olması gerekir.  Ev içerisinde veya ofis içerisinde kullanılan oda kapılarının camlı olması evi daha ferah ve şık gösterebilir. Banyo ve tuvalette kullanılacak kapıların ise, ahşap olması hem zengin gösterir hemde gizliliği sağlamış olur.

İkinci El Oda Kapıları

Amerikan kapılar, melamin kapılar, pvc kapılar gibi her türlü oda kapıları stoklarımızda mevcuttur. Firmamız kurumsal anlayış ile müşterileriyle ikinci el oda kapılarını buluşturmaktadır. İkinci el oda kapılarının bakımı yapıldıktan sonra müşterilere satışı gerçekleştirilmektedir. Bizimle iletişime geçerek ikinci el oda kapıları konusunda fiyat isteminde bulunabilirsiniz.

İkinci El Oda Kapıları Fiyatları

Pandemi ile birlikte inşaat ve yapılaşmanın artması hammadde fiyatlarının artması oda kapılarının fiyatlarını da artırmaktadır. Bu nedenle ikinci el oda kapılarına olan talep artmaktadır. Firmamız ikinci el oda kapıları konusunda piyasaya göre çok uygun fiyatlar vermektedir. Kapının malzemesi, rengi, deseni ve boyutu fiyatlarda değişikliğe sebep vermektedir. İkinci el kapı için bizimle hemen şimdi iletişime geçin.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir