Mutfak

Mutfaklar yemek hazırladığımız alanlardır. Hemen hemen tüm dünyada aynı amaç için kullanılır bazı mutfaklar salonla birleştirilmiştir.

Ateş ve ocak kullanımı ile mutfaklar gelişmiştir. 18.yy kadar açık ateş yemek pişirme için olmazsa olmazlardandı, ancak modernleşme ile birlikte temel değişiklikler oluşmuştur.

Mutfak Dolabı

Mutfak dolapları sanayileşme ile birlikte her evde elzem gelen mobilyalar arasındadır. Bir çok mutfakta, yiyecek depolamak, pişirme ekipmanlarını korumak, sofra servis için gerekli olan çatal, bıçak takımı vb. şeyleri muhafaza etmek için mutfak dolapları kullanılmaktadır. Tüm dünyada neredeyse beyaz eşyalarda bu dolaplara entegre edilmek sureti ile kullanılır. Buzdolabı ve ocaklar, bulaşık makinası vb. beyaz eşyalar ile mutfak dolabı mobilyalarının uyumuna dikkat edilmektedir.

İkinci El Mutfak Dolapları

En uygun fiyatta ikinci el mutfak dolapları arayışı içerisinde iseniz doğru adrestesiniz, firmamız kurumsal anlayışı ile ikinci el kaliteli mutfak dolaplarını tüketici ile buluşturmaktadır.  İkinci El mutfak dolapları konusunda piyasada çok fazla alternatif bulunmaktadır. Ayrıca Firmamız imalatçı olduğu için piyasaya göre kaliteli ürünler üretmekte ve uygun fiyatta satışa sunmaktadır.

Mutfak Dolabı İmalatçısı

İstanbul da bulunan atölyemizden tüm Türkiye’ye mutfak dolabı gönderiyoruz. Mutfak dolabı imalatçısı olarak, evinizin en çok kullanılan alanlarını güzelleştirirken, kullanabilirlikte sağlıyoruz. Firmamız ürettiği mutfak dolaplarını garanti altına almakta ve belli süre sizlere destek sağlamaktadır. İstediğiniz model ve renkte mutfak dolabı imal ettirmek istiyorsanız bizimle whatsapp üzerinden veya telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak Dolabı Fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları, model kullanılan malzeme ve dolap adetlerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar konusunda net bir rakam söylemek mümkün olmamaktadır. Bizlere gönderdiğiniz modeller üzerinden sizlere hızlıca fiyat teklifi sunabiliriz. İstediğiniz renk ve modelde her türlü mutfak dolabı çalışması yapabiliriz. Önce çiziyor sonra onayınızı alıyoruz, onay sonrasında ise artık üretmeye başlıyoruz. Şimdi iletişime geçerek mutfak dolabı fiyatları alın.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir